Podsumowanie Kampanii promocyjnej Plant i układu urbanistycznego

Termin rozpoczęcia rzeczowej realizacji projektu: 24.03.2011r.

Termin zakończenia rzeczowej realizacji projektu: 30.09.2012r.

Targi Turystyczne w Berlinie

Zgodnie z założeniami realizowanego przez Gminę Rawicz projektu promocyjnego pn. "Kampania promocyjna Plant Jana Pawła II i układu urbanistycznego starego miasta w Rawiczu" nasza Gmina uczestniczyła w berlińskich Targach Turystycznych. Na targach zaistnieliśmy wraz z Wielkopolską Organizacją Turystyczną z siedzibą w Poznaniu. Na wspólne stoisko wystawiennicze pojechały: ulotki, kubki, parasole, kalendarzyki, kartki pocztowe, albumy o Plantach i układzie urbanistycznym oraz zakładki do książek i smycze do kluczy.Poniżej zamieszczamy relację z tej imprezy:

Ostatnie wydarzenie w ramach Kampanii promocyjnej Plant

W dniu 08.09.2012 r. odbyła się Międzynarodowa Konferencja „ Rozwiązywanie problemów urbanistycznych i komunikacyjnych w miastach posiadających dawne fortyfikacje miejskie”. Podczas konferencji głos zabierali: dr hab. Jacek Jarczewski - profesor Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, dr inż. arch. Maciej Hawryluk - profesor Politechniki Wrocławskiej, dr hab. Robert Ast - profesor Politechniki Poznańskiej i arch. Robert Szura - naczelnik WGGPPiOŚ UMGR.

Kampania promocyjna - podsumowanie

Od 28 maja do 10 czerwca gmina prowadziła intensywne działania związane z dofinansowaną przez Unię Europejską Kampanią promocyjną Plant Jana Pawła II i układu urbanistycznego starego miasta w Rawiczu i Świętem Rawicza. 24H bieg sztafetowy po plantach i akcja Rawicz uwalnia światło, to główne punkty tegorocznych działań kampanijnych. Tylko podczas dwóch dni Święta Rawicza, finansowanego z budżetu gminy, na stadionie przy ulicy Spokojnej ok. 7 tys. osób skorzystało z oferty imprez przygotowanych przez organizatorów.

DO GÓRY